MÖBLER / Skåp & hyllor / Buffé 9053183
nr 905 3183
Buffé
Sent 1800-tal, Bemålad, cm, längd: 172 cm, höjd: 97 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 18:14:01
1.200 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr